אודות

 

רחוק יותר, גבוה יותר, אישי יותר.

נאסקה היא חברת בוטיק המתמחה בייעוץ ובאימון ניהולי. אנחנו מלווים מנהלים וחברות המעוניינים  לפרוץ גבולות, לשפר תוצאות עסקיות ולממש את היכולות האישיות, בדרך לסיפוק אישי ומקצועי. ההכרה שהאישי והעסקי שלובים זה בזה ומשפיעים זה על זה מנחה את התהליכים שאנחנו מובילים. אנחנו מאמינים שתהליך מוצלח נובע מהתאמה לשאיפות, להעדפות וליכולות של כל מנהל, לצד התרבות והיעדים הארגוניים. באופן הזה,  מנהלים מפיקים את המירב מכישוריהם, ויוצרים את השינוי הרצוי.

 

הניסיון הניהולי הרב שצברנו במסגרת מילוי תפקידי מפתח במגוון חברות מקנה לנו הכרות עם העולם הארגוני ועם המציאות של המנהלים. זווית הראיה הרחבה וההבנה של האתגרים עימם מתמודדים מנהלים מאפשרת לנו לפעול בשיתוף איתם, כדי לגבש יחד פתרונות יצירתיים ומקיפים לאתגרים  שבפניהם.

 

לאורך השנים, ליווינו מגוון רחב של חברות, ארגונים וסטארט אפים. בין לקוחותינו נמנים אינטל, בנק לאומי, אבוט, פלסטופיל ורבים אחרים.

שושי דולב בן-ארי, מייסדת ומנהלת נאסקהshoshy - R - M

יועצת ומאמנת ניהולית, בעלת ניסיון בן 20 שנה בליווי מנהלים, יזמים ובעלי חברות. לאחר שמילאה שורה של תפקידים ניהוליים, ביניהם הובלת סטארט אפ בינלאומי, ניהול שיווק ופיתוח בבתי תוכנה ויעוץ עסקי במסגרת פירמת רואי החשבון Ernst & Young, הקימה שושי את נאסקה בשנת 2004, כדי להעניק לחברות ולמנהלים ליווי מקצועי ממוקד ואפקטיבי, המבוסס על שילוב בין הפן האישי לעסקי.

 

לאורך השנים, התמחתה שושי במגוון תחומי עיסוקה של נאסקה. היא אוחזת ב-MBA מאוניברסיטת תל אביב, תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה, הסמכה כמאמנת מטעם The Coaches Training Institute (CTI), מבתי הספר המובילים בעולם בהכשרת מאמנים והסמכה כ-Master Practitioner ב-NLP. כמו כן, היא בעלת סרטיפיקציה מטעם  International Coach Federation (ICF) אשר קובעת את הסטנדרט הבינלאומי למקצועיות, מצוינות והגינות בתחום האימון.

מה זה נאסקה?

נאסקה היא עיירה בפרו שבשטחה שוכנים קווי נאסקה – סמלים ודמויות אדירי מימדים המשורטטים על הקרקע, שמקורם אינו ידוע. עקב גודלם הרב, ניתן לחזות בקווי נאסקה רק באמצעות טיסה מעליהם. הבחירה בשם נאסקה נובעת מכך ששלוש היכולות המרכזיות אשר איפשרו את יצירת קווי נאסקה מהוות את הבסיס להצלחה עסקית בעולם המודרני:

  1. היכולת הניהולית לראות את הדברים ממבט על ולא להישאב לפרטים הקטנים.
  2. ידע.
  3. יצירתיות.

וכל אחת מהנקודות הללו מכילה מרכיבים רבים כל כך.

רוצה לקפוץ גבוה יותר?

אם כן, אז זה הזמן לדבר

 

054.5353505

 [email protected]

 

מומלץ לקפוץ לבקר:


או פשוט לשלוח הודעה: