אימון מנהלים

רוצה לקפוץ גבוה יותר?

 

היומיום שלך כולל התמודדות עם מגוון אתגרים  ושאיפות. האימון האישי הוא תהליך משותף שמטרתו לסייע לך להשיג מטרות, להגשים יעדים ולקפוץ יותר ויותר גבוה. המטרות יכולות להיות אישיות, עסקיות או מקצועיות. פעמים רבות, הן אף שלובות זו בזו.

לניסיון מעשי בניהול ולהיכרות עם המציאות שלך כמנהל יש חשיבות רבה בהפיכת תהליך האימון לממוקד ומעשי. במסגרת העבודה המשותפת, נבחן את המציאות שלך בהווה, נגדיר באופן ברור את המטרות והשאיפות ונפעל להשגתן. לאורך הדרך, נכיר את הגורמים אשר מניעים וחוסמים אותך, נאתגר את השקפותיך ואת נקודות המבט שלך, נעצים את חוזקותיך הטבעיות ואת כישורי ההובלה והמנהיגות שלך וכמובן, נחגוג את הצלחותיך. חשוב לציין שהבסיס לעבודה המשותפת שלנו הוא סודיות. כל מה שנאמר במסגרת התהליך נותר בינינו.

 

המאמנת

תהליך האימון מבוצע על ידי שושי דולב בן-ארי, מייסדת נאסקה. לשושי 20 שנות ניסיון בניהול, יזמות, ייעוץ ואימון.

 

קופצים גבוה

בין לקוחותינו, בתחום האימון, נמנים יזמים, בעלי עסקים ומנהלים בחברות מובילות כגון, אינטל, בנק לאומי, אבוט, ורבות אחרות.

אימון מנהלים

 

 

כמנהל בסביבת עבודה מודרנית, אתה נדרש להתמודד מדי יום עם מגוון אתגרים עסקיים ובינאישיים ולהגיב במהירות לשינויים. בין אם מדובר בעבודת הניהול השוטפת, באתגר נקודתי או בכניסה לתפקיד חדש אנו ניצור יחד את השינוי או השיפור בהם אתה מעוניין.

 

במסגרת תהליך האימון נגדיר יחד מהי הצלחה עבורך, במישור המקצועי ובמישור האישי, ונלמד כיצד להתגבר על החסמים בדרך להשגתה. מיקוד, איתגור, חשיבה יצירתית, קבלת החלטות, חגיגת הצלחות – כל אלה מרכיבים את התהליך המשותף שלנו, בנוסף לאנרגיה וליצירתיות הטמונות בך.

 

התהליך המשותף יאפשר לך לממש את יכולותיך האישיות ולהעצים את כישורי הניהול, ההובלה והמנהיגות שלך.

בין הנושאים איתם תוכל להתמודד באמצעות האימון ניתן למנות שיפור מיומנויות תקשורת, ניהול והנעת עובדים וצוותים, קבלת החלטות, ניהול זמן, ניהול קונפליקטים, שיפור ביצועי החברה או המחלקה ועוד.

 

 

חשוב לדעת – תהליך האימון מיועד עבור מנהלים בכל הדרגים ובכל רמות הותק.

אימון בכניסה לתפקיד ניהולי חדש

 

התקבלת לתפקיד ניהולי חדש, בכיר או ראשון. ניחנת בכישרון ובמקצועיות שאפשרו לך להתקדם ולהגיע למעמד הזה. עכשיו מגיע השלב הבא – התמודדות עם אתגרים ומימוש שאיפות, ברמה האישית, הצוותית והארגונית.

 

הארגון מצפה שתפגין ביצועים מרשימים ותוצאות תוך זמן קצר. סביר להניח גם שאתה שואף למצב את עצמך בצורה טובה הן מול העובדים והן מול המנהלים שלך – להיתפס כמנהל טוב ולהגשים מטרות ויעדים.

 

במסגרת תהליך האימון, נגדיר בצורה ברורה מהי ההצלחה שלך, ברמה האישית, המקצועית והארגונית; נכיר את הגורמים המניעים והמעכבים אותך ונלמד כיצד לנהל אותם; נבין מהם הצעדים הנכונים ביותר עבורך על מנת להשיג את המטרות והיעדים הללו ונוציא אותם לפועל.

 

מיקוד, איתגור, חשיבה יצירתית, קבלת החלטות, חגיגת הצלחות – כל אלה מרכיבים את התהליך המשותף שלנו, בנוסף לאנרגיה וליצירתיות הטמונות בך.

 

בתום התהליך, תוכל לממש את יכולותיך האישיות ולהעצים את כישורי הניהול, ההובלה והמנהיגות שלך. כישורים אלה יטמעו בך וישמשו אותך רבות, כשתרצה לקפוץ גבוה יותר, לעבר תפקידי הניהול הבאים בהמשך הקריירה.

אימון בעלי עסקים

 

אתה משקיע זמן ומשאבים אינסופיים בקידום העסק שלך ונדרש למלא מגוון רחב של תפקידים – החל ממנכ"ל ומומחה מקצועי ועד למנהל שיווק, מנהל כספים ועוד. כתוצאה מכך, אתה מתמודד עם אתגרים מורכבים ברמה המקצועית, ברמה העסקית, הניהולית וברמה האישית, בעת ובעונה אחת.

 

במסגרת תהליך האימון, נפעל יחד כדי לשפר את ביצועיך ואת ביצועי העסק, ליצור את ההצלחה המיוחלת ולאזן בין החיים האישיים לעבודה. התהליך יאפשר לך למקד את פעילותך ולקבל החלטות שקולות אשר יניעו את העסק קדימה, באמצעות זיהוי ומימוש של חוזקותיך ושל יכולותיך האישיות והמקצועיות, רתימת היצירתיות והאנרגיה הטמונות בך וזיהוי החסמים המעכבים אותך.

התהליך כולל התייחסות למכלול המרכיבים של העסק – ניהול, שיווק, פיננסים, יצור ועוד, תוך הקניית כלים יישומיים לייעול ולשיפור ביצועי העסק וביצועיך האישיים.

 

באמצעות האימון תוכל להשיג מגוון רחב של מטרות: הגדלת מכירות, העלאת רווחיות, שיפור תהליכי עבודה, הרחבת העסק, ניהול משברים, ניהול זמן ועוד.

אימון יזמים

 

כיזם, אתה מתמודד מדי יום עם עבודה תחת לחץ ועם הצורך בקבלת החלטות חשובות במגוון נושאים – לוחות זמנים, ניהול עובדים, עבודה מול הבורד, בחינת תפקידך כשותף במיזם ועוד. במקרים רבים, גובה ההתמודדות הזו גם מחיר אישי ומשפחתי בלתי מבוטל.

 

אנו נפעל יחד, כדי להגשים את החזון שלך. במסגרת תהליך האימון, נחתור לממש את יכולותיך האישיות והמקצועיות, להכיר בחוזקות ובגורמים אשר מניעים וחוסמים אותך, להצית את האנרגיה, למקד את פעילותך ולהניע אותך אל עבר המציאות הנחשקת. ההבנה המעמיקה של המציאות שלך ושל האתגרים עימם אתה מתמודד הופכת את האימון לממוקד ואפקטיבי.

 

תהליך האימון מיועד עבורך בין אם אתה נמצא בשלב הרעיון או בשלבים מתקדמים יותר – גיוס משקיעים, פיתוח, שיווק או פעילות שוטפת.

אליעזר בן יהודה עשה עבודה נפלאה בהחייאת העברית, אבל בכל מה שנוגע לחלוקה בין זכר לנקבה, עדיין יש צורך בהבהרה הבאה: הטקסט כתוב בלשון זכר, אבל מיועד לנשים ולגברים כאחד.

רוצה לקפוץ גבוה יותר?

אם כן, אז זה הזמן לדבר

 

054.5353505

 [email protected]

 

מומלץ לקפוץ לבקר:


או פשוט לשלוח הודעה: